Nasıl sipariş verebilirim?

Öncelikle sipariş verebilmek için Asilla Moda üyesi olmalısınız. Almak istediğiniz ürünü çantanıza ekleyin ve sayfanın sağ üst kısmındaki “SEPETİM” tıklayın. Açılan sayfada “SATIN AL” butonuna tıkladıktan sonra ilgili bilgileri girip devam ederek siparişinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Sipariş işlemini tamamladığınızda sistem mail adresinize sipariş numaranızı ve sipariş bilgilerinizi içeren bir mail gönderiyor.

Almak istediğim ürün stoklarınızda mevcut mu?

Asilla Moda’da satışa açık olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut. Sistemimiz stoklarımızda olmayan ürünü sipariş vermenize izin vermeyecektir. Tüm siparişleriniz 24 saat içinde kargoya teslim edilecektir.

Almak istediğim ürünün bana uygun bedeni/rengi tükenmiş, tekrar stoklarınıza girer mi?

asillamoda.com’da satılan tüm ürünlerin sezon içinde üretimleri devam ediyor. İstediğiniz ürünün size uygun bedeni / rengi sitede tükenmiş olsa bile bir süre sonra tekrar stoklarımıza girecektir.

Tükenen bir ürünün tekrar stoklara girdiğinden haberdar olmak için ürün sayfasındaki “GELİNCE HABER VER” butonuna tıklayarak üye bilgilerinizi girip ürünü “Takip Listem’e” ekleyebilirsiniz. Ürün tekrar stoklara girdiğinde mail adresinize bir bilgilendirme maili gönderilecektir.

*** Asilla Moda ekibi olarak ürün renklerini gerçek durumlarına en yakın şekilde göstermek için azami gayreti gösteriyoruz. Fakat ekranda gördüğünüz renkler monitörünüzün kalitesine bağlı olarak ürün renginden farklı olabilir.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Asilla Moda üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.

Sipariş teslim süresi nedir?

Satın aldığınız ürünleri, sipariş tarihinden 24 saat içinde kargoya teslim ediyoruz. Ürünlerin size ulaşma süresi bulunduğunuz ülke, şehir veya ilçeye göre değişebilir. Yurtiçi gönderilerinde ortalama 3 gün, yurtdışı gönderilerinde ise 1 haftayı bulabilir.

Siparişim banka onayı alınamadığından iptal edilmiş, neden?

Banka ya da Asilla Moda Güvenlik Birimi gerekli gördüğü durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşamaz ise, kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile siparişiniz iptal edilebiliyor.

Sipariş iptali ile ilgili bilgileri, sipariş sahibinin üyeliğinde kayıtlı e-mail adresine gönderiyoruz.

Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için;

Bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekiyor.

Siparişinizi 3D Secure şifresi kullanarak tamamlamanız durumunda, işleminiz için güvenlik süreci söz konusu olmayıp, anında onaylanacaktır.

Yurt Dışı Kargo Kampanyasından Nasıl Faydalanırım?

Yurt dışı kargo kampanyası için sepetinize sadece 500 TL üzeri Asilla Moda İpek eşarp ekleyerek faydalanabilirsiniz. Sepetinize farklı bir ürün eklemeniz durumunda kampanya geçerli olmayacaktır. Outlet eşarplar, Pierre Cardin ve Cacharel eşarplar, polyester ve pamuk karışımlı eşarplarla giyimi çanta ve aksesuarlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya dahil olmayan ürünlerden birini sepete eklemeniz durumunda kargo kampanyası çalışmayacaktır. Ottoman serisi eşarplar kampanyaya dahildir.

 

Kampanya tüm ülkeleri kapsamaktadır.